Ne aramıştınız?
0
Sepetim
İNDİRİM YENİ

Blog

Küçük hilelerle IKEA Sehpa Dönüşümleri
Ev düzenleme ve dekorasyon konusunda biraz yaratıcılıkla büyük farklar elde edilebilir. Farklı fikirlerden uzak, birbirinin aynısı evler görmekten sıkılmadık mı? O zaman kolları sıvayıp hayal gücümüzü kullanmaya başlayalım, küçük bütçelerle büyük fikirleri hayata geçirelim.
3 Malzemeyle Evde Çamaşır Kokusu ve Oda Kokusu Yapımı
Bir süredir pek çok kaynaktan araştırdığım, hem çamaşır hem de oda kokusu olarak kullanabileceğiniz bir karışımdan bahsetmek istiyorum. Birkaç başarısız denemenin sonunda en pratik ve en mükemmel sonuca ulaştığımı rahatlıkla söyleyebilirim. Hatta sonuç o kadar başarılı ki sadece birkaç kez kullanmama rağmen her dolap ya da çekmece açışımda şaşırıyorum. Koku ilginç bir şekilde bütün kıyafetleri ve çarşafları sarmış durumda.
Yaz bitmeden yapabileceğiniz 20 açık hava etkinliği
Aralarından seçim yapabileceğiniz açık hava etkinliklerinin bir listesini paylaşalım. Bu etkinlikleri çocuksu veya yorucu olarak değerlendirebilirsiniz. Ancak onları eğlenceli ve ruhunuza iyi gelecek birer aktivite olarak görmeniz size bir değişim fırsatı sunar. Yaz bitmeden yararlanmak için bu açık hava etkinliklerini düşünün.
Yazdırılmaya Hazır Banyo Duvar Dekorasyonu
Bir dokunuş, birkaç detayla çok büyük değişimler yapmak mümkünken banyolar neden eksik kalsın?
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)